Sõiduki auto GPS-takistusseade

Sõiduki auto GPS-takistusseade

GPS mobiiltelefoni mälupulk - mini kaasaskantav - kuni 10-meetrine varjestusraadius Mobiiltelefon ja GPS-i müravähendus on meie portatiivse mobiiltelefoni ja GPS-mikseri (GSM, DCS, GPS) kaudu hõlpsam kui kunagi varem. Kui olete haige kõigist nendest telefonidest, kes maha löövad või mida jälgitakse kõikjal ...

Toote üksikasjad

GPS-mobiiltelefoni mikser - Mini portatiivne - kuni 10 meetri varjestusraadius

Mobiiltelefon ja GPS segamine on meie portatiivse mobiiltelefoni ja GPS-mikseriga (GSM, DCS, GPS) abil rohkem kaasaskantavad ja taskukohased kui kunagi varem. Kui olete haige kõigist nendest telefonidest, kes GPS-i kaudu kõikjal suunduvad või jälgitakse, siis on see ideaalne spämmivastane vidin, mida olete otsinud.

Anti-Telefon: vähese energiatarbega raadiosignaalide edastamine, et katkestada sidevõrgud raketitornide ja lähedalasuvate mobiiltelefonide vahel, kõrvaldab see mobiiltelefoni moonuti täielikult 10-meetrise raadiusega kõik GSM ja DCS mobiiltelefoni signaalid.

Anti-GPS: mures keegi on tahtlikult paigaldanud GPS-i jälgija kusagil oma autos (või selle all), et jälgida kõiki oma liikumisi? See on tõenäolisem kui te arvate, kuid nüüd muretsege enam, sest see jammer pakub täiuslikku 10-meetrilist GPS-i segamist, tagades privaatsuse olenemata sellest, kuhu lähed või kui suur on teie sõiduk.

Ultimate Mugavus Väikeste ja kaasaskantavate mõõtmetega saate hoida seda seadet taskusse, mis on teie kotti sees, mis on peidetud auto kohale! Ka selle portatiivse mobiiltelefoni ja GPS-mümmeriga on lihtsalt sisse- ja väljalülitusnupp ja roheline valgus, mis näitab seadme töötamist, parimal viisil. Samuti ei pea te tarkvara ega konfiguratsiooni installimiseks või seadistamiseks tegelema antennidega, sest see segamisfunktsioon on kohe pakendist kohe takerdumise ja unjammingu jaoks valmis.

Omadused

■ Efektiivne varjestusraadius: 5-10m (sõltuvalt antud ala tugevuse signaalist)

■ inimesele ei ole kahjulik, keskkonnasõbralik

■ Lihtne paigaldada ja töötada

■ kerge, vastupidav

■ Jam GPS ja telefoni signaal (3G ei kuulu komplekti)

Spetsifikatsioonid

■ Blokeeringu sagedus: CDMA, GSM, GPS

■ varjestusvahemik:

- CDMA 850mhz-894mhz

- GSM 925mhz-960mhz

- DCS 1805mhz-1880mhz

- PHS 1900mhz-1990mhz

- GPS 1500 mhz-1600 mhz

■ niiskus: 5% -80%

■ varjestusraadius: 5-10 meetrit (olenevalt signaali tugevusest)

■ Värv: hõbe

Pakendi sisu

■ 1 x mobiiltelefon ja GPS-mikser

■ 1 x aku

■ 1 x auto akulaadija

■ 1 x laadija

Toote ülevaated:

1.What's on segamine raadius vahemikus?

2.good, tagasi rohkem

3. Kas saab kasutada Mehhikos?

4. väga kaasaskantav, nagu baar telefon, lihtne kasutada, aitäh!


Paari:Wifi signaali häirija Järgmise:3G mobiilne segamisseade

Küsitlus